O firmie

 

Firma specjalizuje się w produkcji uchwytów zarówno do mebli nowoczesnych jak i stylowych.

W ostatnich latach wiele rzeczy się zmieniło: w technologii, w zakresie jakości, designu oraz  w zakresie oferty, ale niektóre rzeczy nie uległy zmianie to: pasja i uwaga, jaką przykładamy każdemu elementowi.

Szczególnie pasja widoczna jest w naszych produktów, tak bardzo, że nasi Klienci zarówno we Włoszech i za granicą, uznają firmę Ferretto jako jednego z najlepszych producentów uchwytów.

Projekt, prototyp, rozwój każdego elementu jest wynikiem połączenia fantazji i technologii, między twórczym stylem i jakością wykonania, cały produkt jest zaprojektowany, opracowany i wyprodukowany we Włoszech.

Wszystkie nasze produkty są produkowane i przygotowywane ze szczególną starannością, pakowane i składowane z najlepszych materiałów, aby chronić i przewozić je, czasem bardzo długie podróże.
Nasz Odział jest zawsze w kontakcie z klientami i operatorami na całym świecie, jesteśmy obecni na wszystkich głównych wystawach handlowych.

Ponieważ kreatywność naszych projektantów i inspiracje naszych rzemieślników nadal tworzą nowe projekty, w najbliższym czasie zostanie uruchomiony newsletter.

 

Kliknij tutaj jeśli akceptujesz informację o plikach cookie
Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, oraz ułatwienia korzystania ze strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w [Polityce prywatności].