O firmie

Historia firmy Ferretto to historia całej rodziny. Rodzina Ferretto to włoska rodzina pochodząca z miejscowości Cerea, położonej na południe od Werony, która zasłynęła już w połowie ubiegłego wieku, znana ze sztuki i stylu mebli.

Dzięki pasji i doświadczeniu, firma stworzyła sukces swojej firmy, stała się liderem sztuki w dziedzinie akcesorii meblowych w rejonie Cerea produkując: uchwyty, gałki, wpusty i klucze stworzone ze sztuką.

W 1978 roku marka Euro-Fer została zarejestrowana, a wszystkie procesy produkcyjne zostały zakończone.

Sukces na rynku był natychmiastowy, co pozwoliło na dalsze inwestycje w park maszynowy. Kontakt z projektantami mebli i z zagranicznymi klientami, pozwolił rozwijać się i realizować .

Firma specjalizuje się w produkcji uchwytów zarówno do mebli nowoczesnych jak i stylowych.

W ostatnich latach wiele rzeczy się zmieniło: w technologii, w zakresie jakości, designu oraz  w zakresie oferty, ale niektóre rzeczy nie uległy zmianie to: pasja i uwaga, jaką przykładamy każdemu elementowi. Szczególnie pasja widoczna jest w naszych produktów, tak bardzo, że nasi Klienci zarówno we Włoszech i za granicą, uznają firmę Ferretto jako jednego z najlepszych producentów uchwytów.

Projekt, prototyp, rozwój każdego Ferretto elementu jest wynikiem połączenia fantazji i technologii, między twórczym stylem i jakością wykonania, cały produkt jest zaprojektowany, opracowany i wyprodukowany we Włoszech.
Projekt jest głównym składnikiem kolekcji Prestige z Ferretto uchwyty, jest to zbiór z najbardziej oryginalnych i tendencyjnych linii w bieżącym okresie.

Wszystkie nasze produkty są produkowane i przygotowywane ze szczególną starannością, pakowane i składowane z najlepszych materiałów, aby chronić i przewozić je, czasem bardzo długie podróże.
Nasz Odział jest zawsze w kontakcie z klientami i operatorami na całym świecie, jesteśmy obecni na wszystkich głównych wystawach handlowych.

Ponieważ kreatywność naszych projektantów i inspiracje naszych rzemieślników nadal tworzą nowe projekty, w najbliższym czasie zostanie uruchomiony newsletter.

 

Kliknij tutaj jeśli akceptujesz informację o plikach cookie
Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, oraz ułatwienia korzystania ze strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w [Polityce prywatności].